مزایای خانه هوشمند : بدون شک ما در عصر طلایی پیشرفت تکنولوژی زندگی می کنیم. در همین چند دهه ی پیش، از تلفن های ثابت و سیمی برای حجم زیادی از ارتباطات به کامپیوترهای کوچک جیبی به نام گوشی هوشمند رسیدیم که قابلیت ایجاد ارتباطات چندگانه و همزمان را دارد.

اگر گوشی هوشمند را برجسته ترین پیشرفت تکنولوژی در دهه ی ۲۰۰۰ بدانیم، گام بزرگ بعدی در دهه ی ۲۰۱۰، پیشرفت خانه هوشمند است.

منظور از هوشمند سازی خانه چیست؟

تکنولوژی خانه هوشمند در کل به مجموعه ای از وسایل، دستگاه ها یا سیستم هایی اشاره دارد که از طریقاینترنت اشیاء به یک شبکه ی مشترک متصل می شوند. هر یک از این وسایل را می توان از راه دور کنترل کرد. زمانی که تمامی لوازم الکترونیکی خانه در ارتباط و هماهنگی با یکدیگر و تحت کنترل یک سیستم واحد عمل کنند، می توان به آنجا گفت خانه هوشمند. به عنوان مثال، ترموستات هوشمند، لامپ ها، اسپیکر، تلویزیون، سیستم امنیتی هوشمند و سایر لوازم برقی خانه هوشمند قابلیت اتصال به اینترنت و کنترل از طریق گوشی هوشمند یا تبلت شما را دارند.

هوشمند سازی خانه به شما این مکان را می دهد تا به تکنولوژی های پیشرفته و لوکس که در گذشته وجود نداشتند، دست پیدا کنید. هرچه فناوری خانه هوشمند گسترش می یابد، مشتریان این خانه ها از رفاه و راحتی بیشتری بهره مند می شوند.

برجسته ترین مزایای خانه هوشمند

شاید فکر کنید که هوشمند سازی خانه یک روش عالی برای همگام بودن با تکنولوژی روز دنیا و یا یک فرصت مناسب برای کسانی است که می خواهند پز خانه ی لوکس خود را بدهند. اما هوشمند سازی خانه مزایای کاملا کاربردی و شگفت انگیزی دارد که هفت مورد از آن را در زیر می خوانید.

کنترل تمامی وسایل خانه از طریق گوشی همراه

این مزیت خانه هوشمند، فاکتور راحتی در آن را چشمگیرتر می کند. اینکه شما بتوانید تمامی وسایل خانه را از طریق یک دستگاه (گوشی هوشمند، تبلت، تاچ پنل هوشمند، …) کنترل نمایید، گامی بلند به سوی فناوری و مدیریت خانه است. کار کردن با اپلیکیشن نصب شده در گوشی، تبلت یا کامپیوتر و لمس صفحه کلید این دستگاه ها تنها کاریست که شما باید انجام دهید تا دستوراتتان عملی شوند!

وبلاگ بام لند خانه ,هوشمند ,یک ,تکنولوژی ,گوشی ,سازی ,خانه هوشمند ,هوشمند سازی ,سازی خانه ,دهه ی ,از طریقمنبع

درمان لبخند لثه ای

کاشت دندان و ارتودنسی

تاثیر هوشمند سازی بر قیمت خانه

عمل جراحی انحراف بینی

درمان دندان های از دست رفته

کاهش ورزن با پیکر تراشی

فاصله بین دندان ها

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

یکم بیشتر بمون FILMMM تخفیف ویژه فقط برای امروز عمومی قیمت باسکول بادوام من تلاش میکنم پس هستم irbuy معرفی کالا فروشگاهی اینجا همه چی هست خرید اینترنتی